​Kontakt

KlimaGruppen ApS

Kildebrogårdsvej 11 A
4622 Havdrup

Tlf.: 46 13 41 40

CVR: 26159083

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

KLIMA GRUPPEN ApS
Kildebrogårdsvej 11A
4622 Havdrup

Claus Sjøner

Adm. Direktør

Claus er medindehaver af KlimaGruppen.


Claus har det overordnede ansvar for udvikling af KlimaGruppen og det daglige ansvar.

Direkte telefon: 20 14 89 16
E-mail: sjoner@klimagruppen.dk

Frank Rømer Hansen
Direktør

Frank er grundlægger og indehaver af KlimaGruppen.


Franks overordnede opgaver er kundekontakten og tilbudsbehandling.

Direkte telefon: 21 42 68 83

E-mail: frank@klimagruppen.dk​

Carsten Rasmussen
Montagechef

Carsten er medindehaver af KlimaGruppen.


Carsten er ansvarlig for den daglig ledelse af vores montagesager.


Direkte telefon: 21 49 69 54

E-mail: carsten@klimagruppen.dk

Kristoffer Hauritz
Afdelingsleder

Kristoffer er afdelingsleder for isoleringsafdelingen og har den daglige ledelse af vores isoleringssager


Direkte telefon: 27 88 77 50

E-mail: Hauritz@klimagruppen.dk

Nicolai Rømer Wiksten
Økonomichef



Direkte telefon: 28 34 23 14
E-mail: nicolai@klimagruppen.dk

Faktura sendes til: 

Faktura@klimagruppen.dk

Jonny Koch
Adelingsleder

Jonny er afdelingsleder og ansvarlig for vores ventilationsrens afdeling. Derudover har han sammen med Carsten ansvar for den daglige ledelse af vores montagesager.

Direkte telefon: 27 88 77 64
E mail: jonny@klimagruppen.dk

Kenneth Sonne
Tilbudsberegner

Sammen med Frank sørger Kenneth for at der bliver givet tilbud på de sager som kommer til KlimaGruppen


Direkte telefon: 27 88 77 53

E-mail: Sonne@klimagruppen.dk

Følg os på Facebook

Firma

KlimaGruppen ApS

CVR: 26159083

Adresse​

Kildebrogårdsvej 11A
4622 Havdrup

Kontakt

Telefon: 46 13 41 40 

E-mail: info@klimagruppen.dk

KLIMA GRUPPEN ApS
Kildebrogårdsvej 11A
4622 Havdrup